У Кам'янці-Подільському шахрайка зняла "порчу" вартістю в 1,5 тисячі гривень
Працівники Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції розшукують зловмисницю, яка, представившись відомою «цілителькою», ошукала місцеву жительку.У Кам'янці-Подільському шахрайка зняла "порчу" вартістю в 1,5 тисячі гривень
Працівники Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції розшукують зловмисницю, яка, представившись відомою «цілителькою», ошукала місцеву жительку. Про це повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області.
Жертвою шахрайки стала продавчиня хліба з торговельного кіоску по вулиці Жукова. Близько полудня до неї підійшла незнайома молодиця та ввічливо запитала, коли працюватиме напарниця. Мовляв, минулого року допомогла їй у вирішенні делікатної проблеми. У місті проїздом, от і вирішила занести свої нові контакти. Може, знову знадобиться допомога.
Потім гостя пильно глянула на жінку і сказала: «Бачу, що пороблено на твою сім’ю. Я цілителька в третьому поколінні. Можу тобі допомогти». За декілька хвилин вона переконала жертву в необхідності негайно провести ритуал очищення і отримала від жінки 1,5 тисячі гривень для цього. Коли потерпіла прийшла до тями, то ні грошей, ні «цілительки» уже не було. За допомогою жінка звернулась до місцевих правоохоронців.
— По даному факту слідчим відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, — зазначив начальник Кам’янець-Подільського міського відділу міліції Віталій Козярук. — Відповідальність за скоєння такого правопорушення передбачає ув’язнення до трьох років. Правоохоронці здійснюють необхідні оперативно-розшукові заходи.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення