У Кам’янці-Подільскому скасують туристичний маршрут на БРДМ
Скасувати його вимагає Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області, оскільки у розпорядженні Кам’янець-Подільської міськради про надання в оренду ділянки під маршрут ТзОВ «Тектроніка» не вказано, що вона розташована на території охоронної зони геологічної пам’ятки природи «Смотрицький каньйон».У Кам’янці-Подільскому скасують туристичний маршрут на БРДМ
Скасувати його вимагає Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області, оскільки у розпорядженні Кам’янець-Подільської міськради про надання в оренду ділянки під маршрут ТзОВ «Тектроніка» не вказано, що вона розташована на території охоронної зони геологічної пам’ятки природи «Смотрицький каньйон».
Рішення міськвиконкому Кам’янця-Подільського про затвердження туристичного маршруту на БРДМ (броньованій розвідувальній дозорній машині) не враховує законів про тваринний світ та природно-заповідний фонд.
За результатами перевірки Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області ініціювала скасування вказаних розпорядження та рішення. Матеріали про перевірку спрямувала до прокуратури Хмельницької області для вжиття заходів прокурорського реагування.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього