У Кам'янці-Подільському студенти організували благодійну акцію для солдатів на Сході
Студенти Кам\’янця змінили формат відзначення свого свята та замість масштабних урочистих веселощів та гулянь вони організували молодіжну благодійну акцію «СТУДЕНТ – СОЛДАТУ»У Кам'янці-Подільському студенти організували благодійну акцію для солдатів на Сході
Сімнадцятого листопада своє професійне свято відзначає міжнародна спільнота студентства.
Цього року, зважаючи на події, які відбуваються на сході України, студенти нашого міста змінили формат відзначення свого свята. Замість масштабних урочистих веселощів та гулянь вони організували молодіжну благодійну акцію «СТУДЕНТ – СОЛДАТУ», яка відбулася 13 листопада в РЦКіМ «Розмай».
Щоб подякувати молоді міста за патріотичну позицію, завітав на захід заступник міського голови Василь Сукач: \” Ви сьогодні – саме ті люди, які творите історію, ви показали справжнє я української нації. Адже саме студенти першими висловили своє незадоволення тим, що було призупинено процес інтеграції до Європейського Союзу. Наша молодь, на жаль, і постраждала першою в боротьбі за право бути європейською країною. Ви – наша надія та міцна опора. Ми щиро радіємо кожній вашій перемозі та успіхам. Бажаю, радіти кожному дню, щоб усі негаразди, які ми переживаємо нарешті скінчилися і ви жили в мирній, квітучій, заможній країні”.

Від імені народного депутата Володимира Мельниченка висловив слова вдячності студентам за те, що вони допомагають тим, хто воює на Сході, його помічник Дмитро Васильянов.
За активну життєву позицію, втілення в життя молодіжних проектів, організацію і проведення молодіжних заходів та з нагоди міжнародного Дня студента, найактивніші представники професійно-технічних та вищих навчальних закладів міста отримали грамоти виконавчого комітету та народного депутата.
Після урочистої, відбулася мистецька частина заходу, під час якої студенти збирали кошти для учасників антитерористичної операції. Усі виступи молодь присвятила нашим військовослужбовцям, які щоденно захищають наш мир на сході України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього