У Кам’янці-Подільському триває робота з ліквідації несанкціонованої торгівлі
Наразі працівники КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста», відділу моніторингу та розвитку споживчого ринку, міської поліції і податкової служби повністю звільнили від стихійного продажу тротуар на Князів Коріатовичів з боку оптового ринку.У Кам’янці-Подільському триває робота з ліквідації несанкціонованої торгівлі
Наразі працівники КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста», відділу моніторингу та розвитку споживчого ринку, міської поліції і податкової служби повністю звільнили від стихійного продажу тротуар на Князів Коріатовичів з боку оптового ринку.

Як повідомляє інспектор з благоустрою Анатолій Тетервак, раніше на Князів Коріатовичів торгували домашнім крамом – городиною, фруктами, молочними продуктами – близько двохсот людей. Частину з них уже «переселено» на центральний ринок.

З іншими триває роз’яснювальна робота. Сьогодні представники різних служб працюють з іншого боку вулиці, періодично контролюючи тих, хто раніше реалізовував свою продукцію стихійно.

Нагадаємо, що торгівля у невстановлених місцях заборонена відповідно до правил благоустрою в місті. На виконання розпорядження міського голови заходи з ліквідації стихійної торгівлі тривають близько місяця.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього