У Кам'янці-Подільському учасники АТО можуть отримати реабілітаційний центр
Враховуючи складну ситуацію на сході України, де відбуваються військові дії, в яких беруть участь і наші кам’янчани, до міського голови Михайла Сімашкевича звернулися члени Громадської організації учасників АТО щодо необхідності облаштування в місті реабілітаційного центру.У Кам'янці-Подільському учасники АТО можуть отримати реабілітаційний центр
Враховуючи складну ситуацію на сході України, де відбуваються військові дії, в яких беруть участь і наші кам’янчани, до міського голови Михайла Сімашкевича звернулися члени Громадської організації учасників АТО щодо необхідності облаштування в місті реабілітаційного центру.

Дев’ятого липня виконавчий комітет прийняв рішення про надання в безоплатне користування Громадській організації учасників АТО приміщення за адресою вул. І.Франка,30 площею 321,2м.кв. для розміщення реабілітаційного центру для наших військовослужбовців, які повертаються із зони АТО та потребують, як лікування після поранень так і відновлення сил.

Оскільки наше місто одне із перших прийняло таке рішення, це дає змогу Громадській організації учасників АТО на отримання коштів із державного бюджету на реалізацію даного проекту.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього