У Кам'янці-Подільському учаснику АТО відмовили у безплатному проїзді
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи відносно ТОВ «Хмельницьктранс» за ознаками зловживання монопольним (домінуючим) становищем.У Кам'янці-Подільському учаснику АТО відмовили у безплатному проїзді
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи відносно ТОВ «Хмельницьктранс» за ознаками зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

Розглянувши звернення учасника АТО, Відділення встановило, що автостанція «Кам’янець-Подільська» ТОВ «Хмельницьктранс» відмовила йому у видачі квитка за посвідченням учасника бойових дій.

«Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» підприємства усіх форм власності та підпорядкування, які виконують перевезення пасажирів, зобов’язані забезпечувати право на пільги громадянам щодо користування транспортом.

Відмова від пільгового перевезення тягне за собою відповідальність згідно із законом.

Компенсація транспортним підприємствам за пільговий проїзд окремих категорій громадян буде проводитися відповідно до укладених договорів між головним розпорядником бюджетних коштів та транспортним підприємством в межах бюджетних коштів, які закладаються в місцевих бюджетах і затверджуються на сесіях місцевих рад, що відбуваються у січні поточного року.

Тому припинення ТОВ «Хмельницьктранс» видачі посадочних квитків для пільговиків за відсутності альтернативи їх придбання містить ознаки зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

Крім того, у поточному році планується реформування системи пільг та перехід на адресність їх надання» – повідомив голова відділення Віталій Олуйко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього