Цієї суботи, 18 жовтня в Кам’янці-Подільському відбудеться еко-акція “Велике прибирання міста”. Одним з ініціаторів толоки виступила голова громадської організації “Чисті схили” Вікторя Желіховська, яка минулого року організувала прибирання каньйону річки Смотрич. На акцію “300 спартанців” тоді прийшло близько 400 кам’янчан
У Кам’янці-Подільському відбудеться еко-акція “Велике прибирання міста”У Кам’янці-Подільському відбудеться еко-акція “Велике прибирання міста”
Цієї суботи, 18 жовтня в Кам’янці-Подільському відбудеться еко-акція “Велике прибирання міста”. Одним з ініціаторів толоки виступила голова громадської організації “Чисті схили” Вікторя Желіховська, яка минулого року організувала прибирання каньйону річки Смотрич. На акцію “300 спартанців” тоді прийшло близько 400 кам’янчан.
Цьогоріч волонтери мають намір прибрати частину міського парку, лісопарку та каньйон в Старому місті. Окрім звичайних кам’янчан на найважчих ділянках допомагатимуть прибирати місто альпіністи.

“Ми будемо прибирати поки люди не зрозуміють, що прибрати після себе легше, ніж збиратись на такі толоки”, – заявила Вікторя Желіховська на брифінгу для ЗМІ.

Під час прибирання відбудеться дитяча виставка малюнків, що висвітлюють екологічні проблеми міста, а також висадження дерев. В планах організаторів еко-акції відкрити спільнокошт завдяки якому можна буде зібрати гроші на встановлення оригінальних сміттєвих баків. Багато приватних підприємців зголосились допомогти в проведені прибирання та надають матеріальну та технічну допомогу в проведені акції.

По завершенню “Великого прибирання міста” на Руській брамі відбудеться частування учасників акції та цікаві ігри для дітей. Для участі в акції потрібно “брати з собою лише хороший настрій. Всім іншим вас забезпечать”.

Розпочнеться прибирання Кам’янця об 11:00 біля Міського будинку культури.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього