У Кам’янці -Подільському відбудеться фестиваль музики «СОБОРНА ФЕСТ»
У Кам’янці-Подільському просто неба 27-28 червня, по вул. Соборній (готель «7 Днів»), проходитиме грандіозне свято – lll фестиваль різноманітних стилів музики «СОБОРНА ФЕСТ».У Кам’янці -Подільському відбудеться фестиваль музики «СОБОРНА ФЕСТ»
У Кам’янці-Подільському просто неба 27-28 червня, по вул. Соборній (готель «7 Днів»), проходитиме грандіозне свято – lll фестиваль різноманітних стилів музики «СОБОРНА ФЕСТ». Фестиваль збере більше 15 гуртів та виконавців, а також подарує кам’янчанам і гостям міста чудові літні вихідні. Хвиля запальної музики і нестримних ритмів заповнить місто та з головою накриє гостей драйвом і приємними емоціями, повідомляють на сайті Кам’янець-Подільської міської ради.
«СОБОРНА ФЕСТ» проводитиметься втретє, і знову спробує об’єднати, а можливо і познайомити саме талановитих кам’янчан: музикантів співаків, та інших творчих особистостей, які живуть і працюють не тільки в рідному місті, а й за його межами. Мета фестивалю створити атмосферу своєрідного братання між різними виконавцями, а кам’янчанам відкрити досі невідому сторону молодіжної музичної культури нашого міста. Власне, тому і салоган фестивалю звучить як «Народжені в Кам’янці!»
Учасники фестивалю: Бекінгем, Blues Association, Чумацький шлях, АПгрейд Мрій, Тамара Козловська, The Revolver, The DenDI, RemiX, молоді представники музичних вокальних та танцювальних студій Кам’янця.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього