У Кам'янці-Подільському відбудеться грандіозне свято музики та весни
День Вуличної Музики (Street Music Day) – це грандіозне міжнародне свято, ініціатором якого у 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас (Andrius Mamontovas)У Кам'янці-Подільському відбудеться грандіозне свято музики та весни
День Вуличної Музики (Street Music Day) – це грандіозне міжнародне свято, ініціатором якого у 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас (Andrius Mamontovas). Логіка ідеї проста: щороку у третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів збираються разом у центрі свого міста, щоб заграти й заспівати людям власну музику.

Участь у Днях Вуличної Музики може взяти кожен, хто бажає просто вийти на вулицю і грати для друзів та перехожих, хто небайдужий до музичних експериментів, для кого музика – це набагато більше, ніж просто фоновий саунд у програвачі.

День Вуличної Музики – це не тільки музичне свято, а й в цілому тріумф культури вулиць. Участь у проекті також візьмуть артисти цирку, актори театру, власники закладів формату street food, місцеві кулінари та кондитери, майстри handmade, художники. Детальніше про це можна дізнатися на сторінках у соц мережах.
У Кам'янці-Подільському відбудеться грандіозне свято музики та весни
17 травня 2014 року разом із Вільнюсом і Тбілісі, Ригою та Амстердамом, Копенгагеном, Дубліном та іншими містами Європи свято Дня Вуличної Музики вперше охопить також і вулиці Києва, Львова, Івано-Франківська, Дніпропетровська та інших українських регіонів, які планують приєднатися до ініціативи.

Пропонуємо кам\’янчанам також прийняти участь у цьому грандіозному святкуванні.
А для цього потрібно не багато. Лише взяти гарний настрій та музичні інструменти і вийти 16 травня о 12:00. на вулиці нашого чудового міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього