У Кам'янці-Подільському відбулась презентація д/ф про Миколу Гордійчука
В День захисника України в Кам’янці-Подільському відбулась презентація документального фільму молодого режисера Андрія Зайця про загиблого в зоні АТО Миколу Гордійчука, відомого в місті під псевдонімом Nik Своєрідний.У Кам'янці-Подільському відбулась презентація д/ф про Миколу Гордійчука
В День захисника України в Кам’янці-Подільському відбулась презентація документального фільму молодого режисера Андрія Зайця про загиблого в зоні АТО Миколу Гордійчука, відомого в місті під псевдонімом Nik Своєрідний, повідомляє Громадське телебачення Поділля.
Дебютний показ фільму зібрав повний зал глядачів. Після показу також відбувся концерт пам’яті загиблого Героя, де місцеві гурти виконували пісні Миколи. Також «пластуни» виконали останнє прохання знайденого після смерті Гризуна (пластунське псевдо Миколи) заповіту і заспівали «Пластовий обіт».
За словами режисера фільму, в планах опублікувати збірку віршів і зняти запланований Миколою кліп гурту «Своєрідне».
Микола Гордійчук (позивний Гризун) загинув 22 липня 2015 року під час виконання бойового завдання в зоні проведення антитерористичної операції. 25 липня Героя поховали на «Алеї Слави» в Кам’янці-Подільському.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,