У Кам’янці-Подільському на площі біля Ратуші з 28 на 29 червня відбувся кінофестиваль «Відкрита ніч», який тривав паралельно у 23 містах України та столиці Польщі – Варшаві.У Кам’янці-Подільському відбувся кінофестиваль «Відкрита ніч»У Кам’янці-Подільському на площі біля Ратуші з 28 на 29 червня відбувся кінофестиваль «Відкрита ніч», який тривав паралельно у 23 містах України та столиці Польщі – Варшаві.

Більше сотні кам’янчан мали змогу подивитись понад 50 найкращих українських короткометражних фільмів. У Кам’янці-Подільському захід присвятили 18-й річниці Конституції України.

До 6-годинної програми фестивалю увійшли роботи у номінаціях «Ігровий фільм», «Неігровий фільм», «Анімаційний фільм», «Краща операторська робота, «Краща режисерська робота», «Краща акторська робота». Також глядачі переглянули роботи позаконкурсної програми, що не відповідають регламенту фестивалю, але цікаві глядачам.

Усім охочимп після перегляду кінофільмів було запропоновано обрати п’ятірку кращих, на їх думку, робіт, заповнивши анкету, яку глядачі отримали на початку фестивалю. Завершився показ фільмів близько п’ятої години ранку.

На офіційному сайті проекту уже оголошені імена переможців.

Гран-прі здобула стрічка «Заповіт» Кристіана Жерегі. Сам режисер на святковій церемонії був відсутній, оскільки в якості стрільця-медика долучився до 25-го спеціального добровольчого батальйону територіальної оборони Збройних сил України «Київська Русь».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього