У Кам’янці-Подільському відкрили меморіальну дошку Герою Небесної Сотні
На фасаді центрального корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відкрито меморіальну дошку Герою Небесної Сотні, Герою України Сергію Бондарчуку. В 1978-1983 роках вчитель фізики Старокостянтинівської гімназії навчався саме в цьому університеті.У Кам’янці-Подільському відкрили меморіальну дошку Герою Небесної Сотні
На фасаді центрального корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відкрито меморіальну дошку Герою Небесної Сотні, Герою України Сергію Бондарчуку. В 1978-1983 роках вчитель фізики Старокостянтинівської гімназії навчався саме в цьому університеті.
На відкриття пам’ятного знаку приїхала дружина Героя Тетяна Бондарчук, перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Олександр Симчишин, а також близько 200 студентів та керівництво місцевого ВУЗу.
Кошти на виготовлення та встановлення дошки взяло на себе Всеукраїнське об’єднання «Свобода», членом якої був Сергій Бондарчук.
Після відкриття та освячення меморіальної дошки присутніх запросили на презентацію книжки Тетяни Бондарчук «Кохання, розстріляне снайпером».
Сергій Бондарчук очолював Старокостянтинівську міську організацію ВО “Свобода”. Свободівець загинув 20 лютого. Він не йшов у наступ, снайперська куля поцілила йому в серце, коли Бондарчук виносив поранених з вулиці Інституцької.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього