У Кам’янці-Подільському відкриють факультет управителів будинків
Для членів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та тих, хто хоче вступити до ОСББ, у місті проводитимуть навчання.У Кам’янці-Подільському відкриють факультет управителів будинків
Для членів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та тих, хто хоче вступити до ОСББ, у Кам’янці проводитимуть навчання.
З відповідною ініціативою виступив міський голова Михайло Сімашкевич.
Перше заняття так званого факультету управителів будинків відбулося 17 лютого.
Слухачів факультету планують набирати двічі на рік – навесні та влітку. Заняття проходитимуть за спеціально підготовленою програмою і по завершенню курсів кожен учасник отримає сертифікат. Мета такої ідеї – забезпечити якісне функціонування ОСББ та сприяти тому, щоб будинки кам’янчан були в надійних руках людей, які мають належні знання щодо управління відповідними фінансовими та житлово-господарськими питаннями.
Двадцять представників, в основному – голови ОСББ та декілька представників будинків, які планують вийти із ЖЕКів, обговорили основні питання, що стосуються діяльності об’єднань, та проекти міської ради, що сприяють підтримці житлового фонду. Серед таких – утеплення будинків за програмою \”Теплий дім”, ремонт ліфтів, у яких завершується експлуатаційний термін, заміна внутрішньо будинкових мереж, тощо.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.