У Кам'янці-Подільському відкриють резиденцію Святого Миколая
13 грудня в Кам\’янці-Подільському відбудеться відкриття Резиденції Святого Миколая – некомерційного соціального проекту, який проводиться вже третій рік поспіль.У Кам'янці-Подільському відкриють резиденцію Святого Миколая
13 грудня в Кам\’янці-Подільському відбудеться відкриття Резиденції Святого Миколая – некомерційного соціального проекту, який проводиться вже третій рік поспіль. Резиденція організована силами готелю Reikartz Кам\’янець-Подільський за підтримки Міської ради. Основна місія проекту – подарувати дітям казку та віру в чудеса.
Зустрічати дітей спочатку буде Святий Миколай, а вже 26 грудня він урочисто передасть посох правління Дідові Морозу, повідомляють на офіційному сайті готелю Reikartz. Маленьких гостей щодня чекають абсолютно безкоштовні ігрові програми з казковими героями, майстер-класи, конкурси, ігри, які принесуть по-справжньому святковий настрій для всієї родини!
«Ми віримо, що Новорічна Резиденція у такий нелегкий для України час допоможе створити казку для дітей, особливо для тих, кому це дійсно потрібно. Діти з інтернатів, багатодітних сімей та діти учасників бойових дій в АТО будуть запрошені в Резиденцію, щоб взяти участь у розважальній програмі та отримати подарунки від спонсорів проекту», – коментує керуючий готелем Reikartz Кам\’янець-Подільський Андрій Корчак.
Готель Reikartz Кам\’янець-Подільський знаходиться у відреставрованому маєтку з автентичними підвалами 16-18 століття, саме вони і стануть місцем зустрічі дітей України зі Святим Миколаєм та Дідом Морозом.
За час роботи Резиденції в 2013-2015 роках її гостями стали більше 10000 осіб. Новорічну Резиденцію у Кам\’янці-Подільському можна по праву назвати найбільшою на Поділлі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього