У Кам'янці-Подільському виросте галявина еко-ялинок
24 грудня на площі Польський ринок виросте галявина еко- ялинок. Понад три десятки новорічних красунь, виготовлених кам’янчанами з підручних матеріалів, мають переконати нас в тому, що під Новий рік можна застосувати креативність й організувати собі святковий атрибут, зберігши живе дерево.У Кам'янці-Подільському виросте галявина еко-ялинок
24 грудня на площі Польський ринок виросте галявина еко- ялинок. Понад три десятки новорічних красунь, виготовлених кам’янчанами з підручних матеріалів, мають переконати нас в тому, що під Новий рік можна застосувати креативність й організувати собі святковий атрибут, зберігши живе дерево.

Встановлення ялинок розпочнеться з 12.00 години. В цей самий час на площі розпочнуть роботу майстри по різьбі із дерева. Це буде парфоменс майбутнього фестивалю «Петроманія». Свою майстерність демонструватимуть наші талановиті земляки – Сергій та Іван Кляпетури, Сергій Дишлявий (м. Запоріжжя, чемпіон світу із швидкої різьби по дереву), Богдан Гладкий (м. Івано-Франківськ), Степан Дудчин (м. Калуш). З-під рук майстрів за день оживуть дивовижні дерев’яні скульптури, що можуть прикрасити як паркові зони міста, так і приватні подвір’я.

З 14.00 діти з батьками, які прийдуть на конкурс, будуть запрошені на драйвовий передноворічний ігровий майданчик. Разом з аніматорами пройдуть цікаві ігри, забави.

З 15.00 розпочне роботу конкурсне журі, яке очолить міський голова Михайло Сімашкевич, а членами журі будуть представники ГО «Відкрита асоціація готельєрів та рестораторів міста», мистецьких та екологічних організацій.

Оцінка конкурсних робіт відбуватиметься за критеріями: відповідність умовам конкурсу, креативність, естетика, оригінальність.

Підведення підсумків та нагородження учасників розпочнеться о 15.30 год. на головній сцені. Учасник, який став переможцем та посів перше місце, отримає винагороду в розмірі 3000 грн. за друге місце – 2000 грн, за третє місце – 1000 грн.

Усі учасники конкурсу нагороджуються дипломами та заохочувальними призами.

Конкурс проводиться з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності серед населення міста.
Завдання конкурсу:
– привернути уваги кам’янчан до необхідності збереження насаджень живої ялинки;
– розвивати творчість та креативність в підготовці до новорічно-різдвяних свят.

Після завершення нагородження о 16.00 в приміщенні міської «Ратуші» відбудеться відкриття виставки скульптур Сергія Кляпетури.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього