У Кам'янці-Подільському вирішували питання важливих галузей міста
Дев’ятого лютого відбулася сьома позачергова сесія міської ради.

У Кам'янці-Подільському вирішували питання важливих галузей міста
Дев’ятого лютого відбулася сьома позачергова сесія міської ради.

Головне питання порядку денного – внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.

Депутати підтримали виділення коштів на основні галузі міста: освіту, охорону здоров’я, гуманітарну політику, житлово-комунальне господарство.

Серед важливих проектів – продовження реконструкції вулиці Огієнка, ремонт вулиць Чехова, Папаніна, Польський ринок, Смотрицької.

Активно останні декілька років в місті працюють над ремонтом ліфтів, фонд яких є застарілим та потребує оновлення. Тому депутати заклали гроші на капітальний ремонт ліфтів. Кошти також виділили на відновлення аварійних перекопів, встановлення дитячих майданчиків, ремонт будинку по вулиці Князів Коріатовичів,7.

Серед важливих питань – реконструкція Будинку культури, на який передбачили чотириста тисяч гривень.

Профінансували і виконання необхідних ремонтних робіт в навчальних закладах Кам’янця: НВК №3, ЗОШ №5, НВК №17, НВК №8, НВК №13, ДЮСШ №2, НВК №14, ДНЗ №2.

Вісімдесят тисяч гривень отримала медицина на ремонт апарату для трансуретральної резекції.

Також депутати заслухали звіт начальника Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області Володимира Калашніка про виконану відділом роботу в 2015 році.

Зважаючи на ситуацію, що частина особового складу поліції не атестована, і серед осіб, які за декілька днів будуть звільнені – якісні кадри, а новий склад ще не сформований, депутати висловили стурбованість погіршенням криміногенної ситуації та проголосували за звернення до Голови Національної поліції України Хатії Деканоідзе та голови Атестаційної апеляційної комісії Західного регіону Сергія Шпака.

У тексті зазначено: \”Ми повністю підтримуємо реформи, які здійснюються в нашій державі і вважаємо, що вони необхідні.

Для підвищення кваліфікації та навчання спеціалістів, які б професійно і якісно виконували покладені на них обов’язки потрібен час.

Атестаційна комісія, до складу якої увійшли представники від громадськості міста, що не є лідерами громадської думки та не користуються авторитетом серед кам’янчан, позбавила права працювати в правоохоронних органах багатьох справжніх фахівців, відданих своїй справі.

На даний момент старий склад правоохоронних органів міста Кам’янця-Подільського не атестовано, а новий склад ще не сформовано. Місто залишилось без поліції, що є причиною значного погіршення криміногенної ситуації і загрожує безпеці та життю його мешканців.

Тому, звертаємось до Вас з проханням переглянути результати атестації працівників правоохоронних органів міста Кам’янець-Подільського”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього