У Кам'янці-Подільському влада співфінансуватиме встановлення теплових лічильників
Міська влада розробила та затвердила програму «Реконструкція системи централізованого опалення з встановленням будинкових засобів обліку теплової енергії з дистанційною передачею даних» на 2015-2017 роки.У Кам'янці-Подільському влада співфінансуватиме встановлення теплових лічильників
З метою економії плати за опалення, мешканці встановлюють теплові лічильники в будинках. Хоча уряд і обіцяє виділити кошти на безкоштовне встановлення засобів обліку, поки що питання з грошима не вирішене. Тому жителі, зазвичай, за власні кошти встановлюють прилади обліку. Повідомляють на сайті міської ради.
Розуміючи, наскільки важко сьогодні з сімейного бюджету знайти кошти на лічильник, міська влада розробила та затвердила програму «Реконструкція системи централізованого опалення з встановленням будинкових засобів обліку теплової енергії з дистанційною передачею даних» на 2015-2017 роки.
Згідно цієї Програми передбачено, що з міського бюджету відшкодовується половина вартості лічильника, за умови, що мешканці оплатять інших 50%. Наразі формується реєстр будинків, які виявили бажання взяти участь у співфінансуванні.
\”Станом на 5 червня ми маємо уже більше двадцяти звернень. Заяви будуть прийматися орієнтовно до 1 липня. Вже зараз ми розуміємо, що тих коштів, які ми заклали в бюджет на цю Програму, недостатньо, але будемо шукати резерви, щоб допомогти всім жителям, які звернулися” – зазначає міський голова Михайло Сімашкевич.
Окрім того, у місті розпочато програму по встановлення у багатоквартирних будинках індивідуальних теплових пунктів. Це спеціальні модульні пристрої, які допомагають регулювати температуру теплоносія безпосередньо у будинку, залежно від температури зовнішнього повітря. Це новітні технології, які дозволяють одночасно вирішити декілька проблем. По-перше, регулюється подача теплоносія, що дозволяє економити до 30% коштів на газ. По-друге, повністю вирішується проблема з рециркуляцією гарячої води – тепер воду не потрібно буде спускати по 10-15 хвилин, щоб потекла гаряча. Це, знову ж таки, економія коштів мешканців. І по-третє, такі індивідуальні теплові пункти вже обладнані тепловими лічильниками, тому ще у 31 будинку ця проблема буде вирішена. Варто зауважити, що встановлення ІТП здійснюється за рахунок грантових коштів міжнародної фінансової організації НЕФКО.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього