У Кам’янці-Подільському з районної лікарні не можуть «виселити» аптеку дружини місцевого депутата

Попри рішення суду, виконавча служба відмовилася «виселяти» аптеку, яка належить дружині депутата Кам’янець-Подільської районної ради Ігоря Антимиса, з приміщення районної лікарні, бо виконавцям банально не вистачило… аудиту.У Кам’янці-Подільському з районної лікарні не можуть «виселити» аптеку дружини місцевого депутата

Договір оренди приміщення на території Кам’янець-Подільської райлікарні під аптеку у депутатської дружини закінчився ще у 2009 році. З того часу його не продовжували, але аптека не збиралася виїжджати. Районна лікарня виграла всі суди на користь комунального закладу, але коли до справи взялися представники виконавчої служби, з\’ясувалося, що майно, яке знаходиться в приміщенні аптеки, належить не орендарю, а іншій особі.
За словами місцевих активістів, приміщення під аптеку орендувала дружина Антимиса, а от торгувала там мати підприємниці та дружина ще одного депутата, але вже Кам’янець-Подільської міської ради Анатолія Гуроми. До речі, і Гурома, і Антимис депутатами стали завдяки одній партії – Радикальній партії Олега Ляшка.
Отож, районній лікарні знову довелося судитися. Цього разу з власницею вже аптечного майна. І от коли уже всі численні суди виграно і виконавці примусово мали б виселити аптеку з лікарні, виявилося, що їм не вистачає ще одного документу – аудиторського висновку, який перераховував ліки, що знаходилися в аптеці.
«Гадаю, що виконавча служба навмисне та свідомо затягує час. Адже звичайних людей дуже легко викидають з квартир, до прикладу, через кредитні борги. Але тут ідеться про бізнес депутатів. Та й їхати з самої області і не знати, що буде потрібно для виконання рішення ще якийсь документ? Якийсь абсурд», – повідомляє кам’янець-подільська активістка Віка Коханівська.
Активістка також каже, що скаржитиметься на бездіяльність виконавчої служби та до самого лідера партії Олега Ляшка.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього