У Кам'янці-Подільському за кошти Глогува придбають медичне обладнання
Вкотре наше місто переконується, що партнерські зв’язки є важливим та невід’ємним елементом. Руку допомоги Кам’янцю-Подільському знову подало польське місто Глогів.У Кам'янці-Подільському за кошти Глогува придбають медичне обладнання
Вкотре наше місто переконується, що партнерські зв’язки є важливим та невід’ємним елементом. Руку допомоги Кам’янцю-Подільському знову подало польське місто Глогів.

Двадцять третього лютого Президент міста Глогова Рафаель Рокашевіч повідомив гарну новину – з міського бюджету Глогова виділено 30 тисяч злотих для Кам’янця.

Після того як поширилися чутки про грип в Україні, польські друзі звернулися до міського голови Михайла Сімашкевича з пропозицією надати необхідне медичне обладнання.

Як повідомили медики, для потреб лікарні, вчасного діагностування вірусного захворювання потрібно пульсоксиметри, пульсометри, маски медичні, різні гігієнічні засоби.

Тому за виділені кошти буде закуплене необхідні медичне обладнання. Громадська організація Глогова також закупить глюкометри для вимірювання вмісту цукру в крові.

Нагадаємо, що громада Глогова допомагає учасникам АТО, переселенцям, організовує відпочинок дітей з Кам’янця у своїх центрах оздоровлення.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,