У Кам’янці-Подільському запрацювала мережа 3G
14 травня у Кам’янці-Подільському відбулася конференція присвячена демонстрації роботи технології 3G та перспективи розвитку в Україні.У Кам’янці-Подільському запрацювала мережа 3G
14 травня у Кам’янці-Подільському відбулася конференція присвячена демонстрації роботи технології 3G та перспективи розвитку в Україні. Про це повідомляють на сайті Кам\’янець-Подільської міської ради.
Нагадаємо, що «Київстар» ще у квітні місяці першим в Україні запустив тестування 3G зв’язку у Кам’янці-Подільському.
Місто Кам’янець-Подільський було обрано для першого технічного запуску через готовність мережі та отримання необхідних локальних документів. В місті проживає — 103 тисячі населення, серед яких більшість є абонентами «Київстар».
«Щоб якісно налаштувати 3G-мережу, необхідно включити її в масштабах цілого міста — окремих базових станцій недостатньо. Наразі ми запустили унікальний та перший в Україні процес — повноцінний технічний запуск мережі. Завдяки повному покриттю міста абоненти отримають досвід користування 3G без „ривків\” та обмежених зон. В такому режимі пристрій користувача не буде в стані постійного пошуку мережі, а отже, акумулятор гаджету не буде витрачати на це свій заряд. Ми раді вже зараз надати деяким абонентам можливість стати першими тестувальниками 3G в Україні», — коментує Алессандро Ананія, експерт 3G офісу «Київстар».
Представники міської влади та народного депутата України подякували компанії Київстар за вибір Кам’янця-Подільського для першочергового запуску 3G, адже місто студентське, третину населення складають молоді люди, тому така послуга є необхідною для молодіжного містечка.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього