У Кам'янці-Подільському запрошують на виставку "Квітневий подих"
З 13 лютого по 27 березня вперше відбудеться персональна виставка \”Квітневий подих\” художниці Мельник Ірини.У Кам'янці-Подільському запрошують на виставку "Квітневий подих"
З 13 лютого по 27 березня в інформаційно-туристичному центрі готелю Рейкарц вперше відбудеться персональна виставка \”Квітневий подих\” художниці Мельник Ірини, організована Славком Полятинчуком – головою Кам\’янець-Подільського МО товариства \”Просвіта”. Роботи будуть представлені у жанрі натюрморт у реалістичній техніці.
Ірина Мельник з 2003 по 2007 роки навчалась у художній школі під керівництвом художника Брензея С.С., а з 2007 року по 2013 рік навчалась у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на спеціальності \”образотворче мистецтво\”, де отримувала мистецькі навики у заслужиних художників та культурних діячів, а саме у Негоди Б.М., Урсу Н.О., Гуцула І.А. та Лашка В.І..
Молода художниця надихається творами авангардистів та імпресіоністів, тому у її картинах все сповнене яскравих та соковитих кольорів. Також на полотнах поєднує різні техніки та манери написання.
Виставка \”Квітневий подих” дарує поціновувачам мистецтва у холодні лютневі морози квітковий настрій з нотками спілих та соковитих фруктів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього