У Кам’янці-Подільському завершилося протистояння між виборчою комісією та організацією ВО «Свобода»
На Кам’янеччині протистояння між міською виборчою комісією та місцевою організацією ВО «Свобода» завершилося реєстрацією кандидатів від цієї політичної сили.У Кам’янці-Подільському завершилося протистояння між виборчою комісією та організацією ВО «Свобода»
На Кам’янеччині протистояння між міською виборчою комісією та місцевою організацією ВО «Свобода» завершилося реєстрацією кандидатів від цієї політичної сили. Однак рішення Хмельницького окружного адміністративного суду стосовно висуванців інших партій міська ТВК буде оскаржувати у апеляційному суді, повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Під час засідання, яке відбулося 5 жовтня о 18 годині, Кам\’янець-Подільська міська ТВК постановила звернутися до апеляційного суду для оскарження рішень Хмельницького окружного адміністративного суду. Не будуть оскаржувати лише постанови, що стосуються кандидатів від ВО «Свобода» та кандидата від партії «За конкретні справи» Олександра Кравченка.

Оскільки підставою для відмови свободівцям був документ з юстиції, визнаний помилковим, список кандидатів та кандидата на посаду міського голови зареєстрували. Що стосується Олександра Кравченка, то йому відмовили у реєстрації через не вклеєну після 25 років фотографію. Суд встановив, що Олександр фізично не міг цього зробити, оскільки перебуває в зоні АТО.

Говорили під час засідання і про кошти, необхідні на майбутній судовий процес. Так, на запитання члена ТВК Сергія Трасіуха, чи передбачена в кошторисі видатків комісії стаття на судові витрати, Тетяна Остафійчук відповіла, що є стаття «окремі витрати». Проте присутні так і не почули від пані Тетяни, яка сума передбачена у цій статті і скільки коштів знадобиться на апеляцію. Журналістка «Точки ОПОРИ» поцікавилась цим питанням у голови комісії Руслана Яреми, який відповів, що не знає, але впевнений у перемозі, тому усі витрати (а це понад 50 тис. грн) будуть відшкодовувати партії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього