У Кам'янці-Подільському збирають кришки на протези для воїнів
На початку серпня у більшості міст України стартувала благодійна акція по збору пластикових кришечок «Збирай кришки на протези для воїнів!».У Кам'янці-Подільському збирають кришки на протези для воїнів
На початку серпня у більшості міст України стартувала благодійна акція по збору пластикових кришечок «Збирай кришки на протези для воїнів!», повідомляють на сайті міської ради.
У вересні, управління освіти і науки під керівництвом Старченко Світлани Володимирівни в цій акції об’єднало дошкільні, загальноосвітні навчальні заклади м. Кам\’янця-Подільського.
Пластикові кришечки будуть використовувати як сировину на виготовлення протезу для конкретного бійця АТО, який втратив кінцівки під час воєнних дій. Для виготовлення протеза руки необхідно 500 тисяч кришечок, а для протеза ноги – 850 тисяч.
15 жовтня 2015 року волонтерам міського благодійного фонду «Руки-лебеді» (директор Іоланта Остапишена) передано більше 270 кілограмів кришечок. Три воїни-кам’янчани отримають кошти, виручені за кришечки, на виготовлення протезів.
Дошкільники, учні, педагоги, батьки щодня дякують бійцям за те, що, забуваючи про страх, про біль, про безпеку, вони, усі як один, стали на захист єдності України!
Акція продовжується! Приєднуйтесь!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього