У Кам’янці-Подільському збудують спортивний комплекс
Восени на території Кам’янця-Подільського з’явиться дитячий спортивний комплекс, зведенням якого займеться національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів. Перемовини міського голови Михайла Сімашкевича та народного депутата Володимира Мельниченка з Олександром Герегою тривали не один місяць.У Кам’янці-Подільському збудують спортивний комплекс
Восени на території Кам’янця-Подільського з’явиться дитячий спортивний комплекс, зведенням якого займеться національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів. Перемовини міського голови Михайла Сімашкевича та народного депутата Володимира Мельниченка з Олександром Герегою тривали не один місяць.

«Я радий з того, що тісний тандем співпраці дає свої плоди. Не так давно ми працювали над проектом будівництва гіпермаркету,який дав і робочі місця для наших городян, і додаткові надходження до бюджету. Сьогодні тішить ще один чудовий молодіжний проект» – коментує Михайло Сімашкевич.

На сьогоднішній день один схожий проект реалізований компанією «Епіцентр К» у місті Городок. Успішний досвід підтримки цієї установи засновники «Епіцентр К» вирішили перенести на всі населені пункти, в яких під цим брендом вже працюють будівельно-господарські гіпермаркети.

Кожен комплекс буде складатися із залів для занять різними видами спорту (з роздягальнями та душовими кабінами), гуртожитку на 100 місць, реабілітаційного центру та харчоблоку. У рамках оголошеної соціальної програми перший подібний спорткомплекс «Епіцентр К» побудував в Хмельницькому.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього