У Кам'янці-Подільському зникають безпритульні собаки
Черговий раз жителі Кам’янця-Подільського почали активну дискусію в мережі з приводу масової гибелі безпритульних собак. Протягом літа подібні факти в місті фіксували вже близько десяти разів. Однак відповіді, що зумовлює кількісні жертви, ніхто так і не отримав.У Кам'янці-Подільському зникають безпритульні собаки
Черговий раз жителі Кам’янця-Подільського почали активну дискусію в мережі з приводу масової гибелі безпритульних собак. Протягом літа подібні факти в місті фіксували вже близько десяти разів. Однак відповіді, що зумовлює кількісні жертви, ніхто так і не отримав.

Останній випадок, що мав місце поблизу центрального ринку, об’єднав містян, які вирушили за роз’ясненнями до міської влади. Дехто з присутніх став свідком жорстокого поводження з чотирилапими, в зв’язку з чим громада вирішила вимагати від мера покарати винних.

Після зустрічі обурені жителі написали звернення на ім’я міського голови, який пообіцяв розібратися в ситуації.

Журналісти Громадського, в свою чергу, вирушили за поясненнями до директора КП «Спецкомунтранс» Сергія Гжебовського. Саме його працівників містяни звинувачували в жорстокій розправі над тваринами.

Сергій Миколайович відразу заперечив будь-які негуманні методи роботи підлеглих. Мовляв, у них для цього є спеціальні засоби, а те, що говорять – лише людська уява.

Зі слів директора комунального підприємства, собак просто присипляли, а потім відвозили у ветеринарну клініку для подальшої стерилізації. Однак в клініці нам повідомили, що протягом останнього часу зі «Спецкомунтранс» вони не співпрацювали.

Договір про стерилізацію собак дійсно є, однак усі кошти, що були передбачені департаментом ЖКГ на зменшення популяції тварин, були освоєні ще навесні.

Також в клініці нам розповіли про вірус, який шириться ще з минулої осені і здатний вбити тварину за 2,5 години. Передається недуга повітряно-крапельним шляхом, а тому працівники установи вважають, що часті випадки гибелі собак є її наслідком.

То куди ж зникли чотирилапі, що попалися в петлю працівників «Спецкомунтрансу»? Можливо, це стане відомо після офіційної відповіді мера на звернення громадян.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього