У Кам’янці-Подільському зніматимуть кіно про видатного тренера
10 та 11 лютого до Кам’янця приїздить знімальна група, аби відтворити у документальній стрічці життя видатного гандбольного тренера Ігоря Турчина, який закінчив Кам\’янець-Подільський педагогічний інститут.У Кам’янці-Подільському зніматимуть кіно про видатного тренера
10 та 11 лютого до Кам’янця приїздить знімальна група, аби відтворити у документальній стрічці життя видатного гандбольного тренера Ігоря Турчина, який закінчив Кам\’янець-Подільський педагогічний інститут.
Минулого року Держкіно уклало контракт із продюсером Альоною Дем\’яненко, в якому йдеться про повне державне фінансове забезпечення зйомок документального фільму «Виграти все» про життя Ігоря Турчина, українського гандбольного тренера радянської команди «Спартак», який, до того ж, є випускником Кам\’янець-Подільського педагогічного інституту, повідомляє 20 хвилин. Зйомкою займається Дмитро Томашпольський – український кінорежисер, продюсер, який працює на Київській кіностудії ім. О. П. Довженка.
За словами пані Євгенії, відповідальної за зйомки стрічки, 10 та 11 лютого в Кам’янці-Подільському планують відзняти кілька кадрів для завершення фільму. А саме на території К-ПНУ ім. І. Огієнка, міського парку, на тлі Старої фортеці та з використанням загального виду Кам’янця.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього