У Кам’янці-Подільському з’явиться графіті у пам’ять про Майдан
У рамках фестивалю “Республіка” 5-7 вересня у пам’ять про події на Майдані розмалюють фасад п`ятиповерхівки. На ескізі, що має назву “Запальний танок” буде зображено хлопця та дівчину у національному вбранні: у неї в руках коктейль Молотова, у нього гумова палиця. На фоні – палаючі шини.У Кам’янці-Подільському з’явиться графіті у пам’ять про Майдан
У рамках фестивалю “Республіка” 5-7 вересня у пам’ять про події на Майдані розмалюють фасад п`ятиповерхівки. На ескізі, що має назву “Запальний танок” буде зображено хлопця та дівчину у національному вбранні: у неї в руках коктейль Молотова, у нього гумова палиця. На фоні – палаючі шини.

Автор малюнку – російський художник, що створив його під час протистоянь на Грушевського. Організатори очікують, що цей витвір стане для кам’янчан нагадуванням та символом зимових подій Майдані.

Гроші на створення малюнку збирають всім світом за новою для України схемою – Спільнокошт. Механізм Спільнокошту захищає доброчинні наміри, діючи за принципом «все або нічого»: тільки той проект, що зібрав 100% потрібного бюджету до завершення зазначеного терміну, отримає кошти на здійснення. Якщо ж проект не зміг вчасно зібрати потрібну суму, всі кошти повернуться доброчинникам.

Необхідна сума – 10500 грн на момент написання цього матеріалу є 49 % необхідної суми: 5167 гривень зібрали 44 меценати. Долучитись до збору коштів можуть усі охочі, пройшовши за посиланням http://biggggidea.com/project/687/spilnokosht/

У Кам’янці-Подільському з’явиться графіті у пам’ять про Майдан

Довідка: Фестиваль “Республіка” – один з найпотужніших культурно-соціальних проектів України. Вже три роки поспіль у “депресивних” районах Кам`янця-Подільського створюють великі малюнки на фасадах будівель. Для роботи запрошуються митці з різних країн світу. Гроші на фарбу, гідравлічні підйомники та інші необхідні витрати збираються на музичній частині фестивалю. Кожен відвідувач, що купує квиток допомагає створювати малюнки у різних частинах міста.

Завдяки “Республіці” у Кам’янці-Подільському вже створено нетипову туристичну стежку – люди йдуть у спальні райони щоб побачити мистецтво. На намальовано 30 великих графіті.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього