У Кам’янці-Подільському з’явиться перший в Україні реабілітаційний центр для атовців
Перший реабілітаційний центр для учасників АТО з’явиться на Хмельниччині. Його зведуть у Кам’янці-Подільському. А, точніше, реставрують. Міська влада вже виділила для цього будівлю та профінансувала виготовлення проектно-кошторисної документації.У Кам’янці-Подільському з’явиться перший в Україні реабілітаційний центр для атовців
Перший реабілітаційний центр для учасників АТО з’явиться на Хмельниччині. Його зведуть у Кам’янці-Подільському. А, точніше, реставрують. Міська влада вже виділила для цього будівлю та профінансувала виготовлення проектно-кошторисної документації.

Зовсім нещодавно у цьому приміщенні розташовувалась сауна та пральня міської лікарні. Сьогодні тут – пусто – усіх переселили задля доброї справи. Тут зводитимуть перший в Україні центр реабілітації для наших воїнів. 386 квадратів – уже у розпорядженні громадської організації «Учасники АТО». 660 бійців з Кам’янця та району незабаром матимуть власний куточок для як морального, так і фізичного розвантаження.

Психологічному розвантаженню бійців сприятимуть спеціалісти – психолог і навіть психіатр. Адже, проблем після війни та пережитого у наших героїв – чимало.

Одночасно лікуватися у майбутньому центрі зможе 50 бійців. В Кам’янецькій організації учасників АТО кажуть, прийматимуть побратимів і з районів – Дунаєвецького та Чемеровецького. Аби лишень вдалось завершити почате. Старт уже даний – міською владою, котра виділила приміщення і виготовила за власні кошти проект. Далі – справа за двома з половиною мільйонами.

Хлопці кажуть, не гребуватимуть жодними пропозиціями. Стукатимуть у кожні двері, аби зрештою відкритися.

Як повідомляє телеканала \”Екслюзив\”, офіційно відкрити перший в Україні центр реабілітації для воїнів АТО планують десь за рік-півтора. Міський голова Кам’янця Михайло Сімашкевич каже, кошти шукатиме і він – десь спонсори, десь бюджет міський, а десь державний, головне – не опускати руки. І додає, доки віднайдуть фінансування, АТОвцям пропонують кілька кабінетів у лікарні. Працювати із ними тут розпочнуть вже наступного тижня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього