У Кам'янці поховали Героя
Двадцять п’ятого липня понад тисяча кам’янчан, представники влади, побратими зі Сходу, члени Всеукраїнської організації \”ПЛАСТ” прийшли віддати шану Героєві України – Миколі Гордійчуку.У Кам'янці поховали Героя
Двадцять п’ятого липня понад тисяча кам’янчан, представники влади, побратими зі Сходу, члени Всеукраїнської організації \”ПЛАСТ” прийшли віддати шану Героєві України – Миколі Гордійчуку. Про це повідомляють на сайті міської ради.
В його смерть до останнього ніхто не міг повірити, але реальність виявилась такою, що його більше не буде поруч, лише у вічній пам’яті.
Занадто молодий, занадто багато нереалізованих планів, занадто талановитий, щоб піти швидко і назавжди, та любов і відданість Батьківщині в його житті виявились сильнішими за будь-що.
\”Свідомо і підсвідомо Коля жив заради України, за яку і загинув. Вірю, що смерть таких патріотів не є марною” – зазначає батько загиблого Микола.
Тисячі квітів, сльози болю рідних, близьких, друзів та усіх, хто його знав і вигуки \”Герої не вмирають” – так сьогодні виглядав Будинок офіцерів та вулиці Гагаріна і Князів Коріатовичів, якими проводжали Колю Гордійчука.
Лише теплі та приємні спогади про хлопця, який завжди був життєрадісним оптимістом від друзів, побратимів, пластунів змушують ще більше ненавидіти війну, яка забирає найкращих, найвідданіших.
У Кам'янці поховали Героя
\”Перед тим, як потрапити в наші ряди, він успішно пройшов вишкіл, лише після якого був офіційно призначений до складу \”Гарпуна”. Коля був з тих, хто не ховався, а йшов уперед, був душею компанії, та, на жаль, повертаючись із бойового завдання, підірвався на розтяжці” – розповів командир батальйону спеціального призначення Костянтин Жук.
Такого болю місто не переживало, здається, давно. Це справді втрата, коли щемлять тисячі сердець від однієї думки про те, що Микола Гордійчук більше не з’явиться на вулицях рідного міста, не вселятиме надію в майбутнє та не стане на весільний рушник у серпні, як було заплановано.
Посмертно Микола нагороджений найвищою нагородою Кам’янця \”За заслуги перед міською громадою”. Свою відзнаку – Золотий Хрест рідним передали представники організації \”ПЛАСТ”.
Провели кам’янецького Героя вигуками \”Герої не вмирають” та гімном України.
Спочиватиме Микола Гордійчук на Алеї Слави.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього