У Кам’янці понад 60 підприємців позбавили ліцензій
Вони продавали алкоголь та цигарки особам, які не досягли 18 років.У Кам’янці понад 60 підприємців позбавили ліцензій
З початку року за реалізацію алкогольних напоїв і тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, у 64 суб‘єктам господарювання анульовано відповідні ліцензії.

За весь 2015 рік на території Хмельницької області було зафіксовано лише 34 таких факти. На думку податківців, збільшення кількості виявлених випадків продажу алкоголю і тютюну неповнолітнім пояснюється багатьма факторами, в першу чергу їхньою професійною активністю, позбавленням лояльності до цього явища, громадською нетерпимістю і участю у процесі протидії волонтерів.

Найпоширенішими на теренах нашого краю є безліцензійна торгівля ними, зберігання та реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку. Загалом таких фактів виявлено понад три десятки, сума штрафних санкцій по них обраховується у півмільйона гривень повідомляє 3849.com.ua з посиланням на прес-службу ДФС в Хмельницькій області.

За вісім місяців відділом контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Державної фіскальної служби Хмельницької області проведено 120 результативних перевірок, в ходів яких зафіксовано 136 порушень на загальну суму фінансових санкцій 1,1 мільйона гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього