У Кам’янці працюватиме школа місцевого розвитку
Захід об\’єднає понад 30 молодих дослідників з вищих навчальних закладів усієї України.У Кам’янці працюватиме школа місцевого розвитку
З 18 по 22 липня проект ЄС/ПРООН МРГ проведе в Кам\’янці-Подільському п\’яту ювілейну всеукраїнську студентську літню школу зі сталого місцевого розвитку.

Захід об\’єднає понад 30 молодих дослідників з вищих навчальних закладів усієї України, у тому числі переможців Всеукраїнських студентських дебатів з місцевого розвитку 2016 р. Основною метою літньої школи є ознайомлення молоді з різноманітними аспектами сталого місцевого розвитку та врядування за участі громад у контексті глобальних цілей розвитку ООН. Завданням школи є також продемонструвати студентству, яким чином місцеві громади Хмельниччини реалізують свої ініціативи на практиці та соціально мобілізуються задля впровадження мікро-проектів, повідомляється на сайті Кам’янець-Подільської міської ради.

Інтерактивні майстер-класи та тренінги проходитимуть на різних майданчиках в Старому місті.

Літню школу ЄС/ПРООН організовано в рамках діяльності Всеукраїнської Національної мережі партнерів-університетів проекту, що об\’єднує понад 40 ВНЗ України, в тому числі, й Кам\’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Регіональні координатори проекту в Хмельницькій області – Ігор Клепач (050 386 91 62) та В\’ячеслав Трет\’як (050 416 36 05).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього