У Кам'янці пройшли «посиденьки» зі стрілецьким настроєм
У ці вихідні міське військово-історичне товариство зібралося в Старій фортеці на дружні «посиденьки», згадавши найкращі традиції міжнародного фестивалю історичної реконструкції «Schola militaria».У Кам'янці пройшли «посиденьки» зі стрілецьким настроєм
У ці вихідні міське військово-історичне товариство зібралося в Старій фортеці на дружні «посиденьки», згадавши найкращі традиції міжнародного фестивалю історичної реконструкції «Schola militaria», повідомляє Хронікер.

Два роки тому фестиваль «Schola militaria» проходив в абсолютно іншій обстановці – з військовою муштрою та чередою залпів. Цього року, за словами очільника товариства Олександра Заремби, реконструктори просто зібралися, аби дружньою компанією відпочити від буденних турбот. Так, до місцевих реконструкторів та клубу «Кам’янецька зброярня» приєдналися київські та львівські фанати військової тематики.

У Кам'янці пройшли «посиденьки» зі стрілецьким настроєм
Окрім проживання в автентичному таборі, реконструктори смакували стравами на вогні та стріляли із лука. Переможцем в останньому випробовуванні вже не вперше став кам’янчанин Антон Медвецький.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,