У Кам'янці рецидивіст грабував самотніх жінокНаразі правоохоронці перевіряють причетність затриманого до скоєння аналогічних злочинів.Наразі правоохоронці перевіряють причетність затриманого до скоєння аналогічних злочинів.

Працівники Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції затримали грабіжника, який пограбував щонайменше трьох кам’янчанок.

Жертвами 32-річного зловмисника були мешканки одного і того ж мікрорайону міста — Жовтневого. Опісля 21:00, коли вулиці порожніли, грабіжник виходив на «полювання», під час якого вистежував своїх жертв — самотніх жінок із сумочкою в руках. Далі вичікував на слушний момент, непомітно підкрадався ззаду та штовхав потерпілу, вириваючи у цей момент із рук сумочку. Нічні «полювання» грабіжника були доволі вдалими: мобільний телефон і майже сім тисяч гривень.

«Чоловік уже був тричі судимий за крадіжки, грабежі та розбої, — розповідає заступник начальника Кам’янець-Подільського міського відділу Олександр Кулько. — Не пройшло і двох місяців із тих пір, як він вийшов з місць позбавлення волі та знову взявся за старе. Наразі злісний рецидивіст перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Стосовно нього відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 186 — грабіж. Йому «світить» ув\’язнення терміном до шести років.

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього