У Кам’янці ремонтують дворові проїзди
На вулиці Космонавтів, 19 працівники КП «Комбінат благоустрою» розпочали ремонт внутрішнього двору.У Кам’янці ремонтують дворові проїзди
На вулиці Космонавтів, 19 працівники КП «Комбінат благоустрою» розпочали ремонт внутрішнього двору.

Міський голова Михайло Сімашкевич поставив чітке завдання перед комунальниками – у 2016 році відремонтувати якомога більше дворових проїздів, адже є такі житлові будинки, біля яких дорожнє полотно не ремонтували десятки років, повідомляє офіційний сайт К.-Подільської міської ради.

Мешканці 60-квартирної багатоповерхівки, поряд з якою розпочато роботи, подякували міській владі за те, що відгукнулася на звернення та включила їхній двір до реєстру одним із перших. Цим проїздом щодня користуються сотні батьків, котрі відвозять свою малечу в дитячий садок, який знаходиться поряд.

У Кам’янці ремонтують дворові проїзди
У Кам’янці ремонтують дворові проїзди
У Кам’янці ремонтують дворові проїзди
У Кам’янці ремонтують дворові проїзди

Нагадаємо, це – вже другий ремонт двору в Кам’янці (перший – заїзд на вулиці Гунській). Цього року на відновлення внутрішньодворових проїздів передбачено більше мільйона гривень.

Також жителям міста буде запропоновано частково долучитися фінансуванням до ремонту своїх дворів. Основна ідея такої ініціативи полягає в більш дбайливому ставленні мешканців до об’єкта, в який вони вклали власні кошти. Така схема співфінансування успішно працює в реалізації проекту “Теплий дім”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього