У Кам'янці шахрайка "зняла порчу" на 43 тисячі гривень
Жертвами зловмисниці стали три мешканки міста, які віддали «цілительці» усі прикраси та гроші.У Кам'янці шахрайка "зняла порчу" на 43 тисячі гривень
Жертвами зловмисниці стали три мешканки міста, які віддали «цілительці» усі прикраси та гроші.
Шахрайка щоразу діяла за подібним сценарієм. Обирала жертву просто на вулиці та розпочинала розмову про будь-що. Коли бачила, що жінка йде на контакт, розповідала про свої надзвичайні екстрасенсорні здібності. Потім залякувала незнайомок тим, що на них накладено порчу, і обіцяла все відробити. Просто потрібно провести певний ритуал над грішми та прикрасами, які жінки мали з собою, повідомляє сектор комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.
Потерпілі добровільно віддавали шахрайці золото та гроші, які 32-річна зловмисниця мала повернути власницям наступного дня. Однак, коли потерпілі приходили на місце зустрічі, ані грошей, ані шахрайки там не було.
Таким чином «цілителька» ошукала трьох кам’янчанок і виманила у них золоті прикраси та гроші на загальну суму 43 тисячі гривень.
Після того, як потерпілі звернулись до Кам’янець-Подільського відділу поліції, було проведено ряд оперативно-розшукових заходів і особу шахрайки вдалося встановити. Нею виявилась 32-річна мешканка Дунаєвецького району, яка раніше вже притягувалась до відповідальності за аналогічні злочини, правда, у Львівській області.
Наразі зловмисниці оголошено про підозру за ч. 2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією цієї статті — позбавлення волі на строк до 3 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього