У Кам'янці триває благодійна акція «Готуємо дітей до школи»
Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить благодійну акцію «Готуємо дітей до школи».У Кам'янці триває благодійна акція «Готуємо дітей до школи»
Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить благодійну акцію «Готуємо дітей до школи», повідомляють на сайті міської ради. Акція полягає у зборі шкільної форми, рюкзаків, іншого шкільного приладдя, а також теплих речей та взуття, з метою їх адресної передачі дітям з сімей вимушених переселенців та сімей, які перебувають у скрутному матеріальному становищі.
Центр та сім’ї, що отримали допомогу, щиро дякують міський владі та небайдужим мешканцям нашого міста за розуміння та підтримку, адже 89 дітей вже отримали новий шкільний одяг, взуття, рюкзаки та канцелярські товари, а також вживані теплі речі.
Також, висловлюємо подяку керівництву магазинів «Ніколь» та «Школярик» за чудовий дитячий одяг та приладдя, а за канцелярські товари – громаді міста-побратима – Гміни Тарново Подгурне (Республіка Польща); колективам міському центру зайнятості та Жіночої консультації міської лікарні №1.

Незабаром осінні холоди. Тому благодійна акція триває.
Речі можна приносити у приміщення Центру за адресою:
вул. Шевченка, буд. 26, ІІІ поверх з 9.00 до 18.00 (п’ятниця – до 17.00), перерва – з 13.00 до 14.00. Контакти: 91429, 067 2793088.
Приєднуйтесь!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього