У Кам'янці відбудеться перший українсько-польський фестиваль мистецтва
Кожен охочий зможе ознайомитися з живописом, літературою та музикою митців, доля яких тісно пов’язана з Поділлям та Польщею.У Кам'янці відбудеться перший українсько-польський фестиваль мистецтва
Кам’янець-Подільський славиться в Україні та далеко за її межами не лише своїм історичним минулим та архітектурою, а й тим, що поєднує в собі дух різних національностей та народів, для яких це місто стало рідним.
Тісно переплітається минуле Квітки на камені з польською культурою, яку можна буде відчути в рамках проведення українсько-польського фестивалю мистецтва XIX століття \”Подільський родовід” 5-7 червня – повідомляють на сайті Кам’янець-Подільської міської ради.
Кожен охочий зможе ознайомитися з живописом, літературою та музикою митців, доля яких тісно пов’язана з Поділлям та Польщею.
Під час фестивалю відбудеться пленер для учнів мистецьких шкіл, під час якого вони малюватимуть будівлі XIX століття. Чи не найбільш насиченою програма буде 6 червня. На Лебединому озері на всіх охочих чекає літературний салон, пригощання стравами української та польської кухні, родзинкою заходів обіцяють бути майстер-класи з мазурки, краков’яка та приміряння історичних шляхтинських костюмів.
Не залишать байдужими як поціновувачів мистецтва, так і пересічних кам’янчан та гостей міста твори В.Заремби, М. Завадського, Ф.Шопена, Ф.Ліста, І. Падеревського та М. Леонтовича у виконанні професійних музикантів.
Як розповідає експерт польської культури на Правобережній Україні, піаністка та музикознавець, яка переїхала до нашого міста з Автономної Республіки Крим Людмила Вольська: \”За десять років Кам’янець дуже змінився, розвинувся і сьогодні тут легко впроваджувати цікаві ідеї та проекти. Думаю, що наступного року Кам’янецький карнавал матиме великий масштаб”.

Детально з програмою заходу можна ознайомитися нижче:
У Кам'янці відбудеться перший українсько-польський фестиваль мистецтва

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього