У Кам\’янці відбудеться турнір стрільби з лука

У Кам'янці відбудеться турнір стрільби з лука
Кам\’янець знову зануриться в середньовічні забави.У Кам'янці відбудеться турнір стрільби з лука
Кам\’янець знову зануриться в середньовічні забави. Двадцять четвертого липня на три дні до Кам’янця-Подільського завітають лучники як з України, так і з-за кордону на турнір \”Кам\’яна стріла”, повідомляють на сайті міської ради.
На кам’янчан та гостей міста чекають видовищні показові виступи стрільби з лука, майстер-класи для всіх охочих, захоплюючі історії про виникнення лука, його використання на турнірах в різні епохи, і не тільки.
Як розповідає один із співорганізаторів фестивалю Антон Медвецький: \”Клуб \”Кам’янецька зброярня” уже давно взявся за відновлення традицій стрільби з лука і наразі планує заручившись підтримкою міської ради, яка допомагає з поселенням та харчуванням учасників, провести на високому рівні турнір лучників. Попередньо про свою участь у заході заявили Турція, Білорусь, Молдова, однак у зв’язку з останніми подіями в Мукачево, дехто вагається їхати на Україну. Проте передбачається, що \”Кам’яна стріла” буде досить цікавою як для учасників, так і глядачів”.
Основні заходи турніру відбуватимуться на території Старої фортеці, а біля Ратуші буде влаштовано своєрідний сценічний майданчик, який презентуватиме фестиваль. Обіцяють організатори й міні розважальну концертну програму.
\”Якщо закордоном проводять висококласного рівня схожі змагання, то в Україні фактично немає таких турнірів. Тому Кам’янець має всі шанси на те, щоб стати центром їх проведення. До того ж у нас є майстри міжнародного рівня” – зазначає ініціатор фестивалю Ігор Чесноковський.
Для глядачів, які завітають на турнір лучників, потрібно буде придбати лише вхідний квиток до Фортеці (20 гривень).

Залишити відповідь