У Кам'янці відбудеться турнір стрільби з лука
Кам\’янець знову зануриться в середньовічні забави.У Кам'янці відбудеться турнір стрільби з лука
Кам\’янець знову зануриться в середньовічні забави. Двадцять четвертого липня на три дні до Кам’янця-Подільського завітають лучники як з України, так і з-за кордону на турнір \”Кам\’яна стріла”, повідомляють на сайті міської ради.
На кам’янчан та гостей міста чекають видовищні показові виступи стрільби з лука, майстер-класи для всіх охочих, захоплюючі історії про виникнення лука, його використання на турнірах в різні епохи, і не тільки.
Як розповідає один із співорганізаторів фестивалю Антон Медвецький: \”Клуб \”Кам’янецька зброярня” уже давно взявся за відновлення традицій стрільби з лука і наразі планує заручившись підтримкою міської ради, яка допомагає з поселенням та харчуванням учасників, провести на високому рівні турнір лучників. Попередньо про свою участь у заході заявили Турція, Білорусь, Молдова, однак у зв’язку з останніми подіями в Мукачево, дехто вагається їхати на Україну. Проте передбачається, що \”Кам’яна стріла” буде досить цікавою як для учасників, так і глядачів”.
Основні заходи турніру відбуватимуться на території Старої фортеці, а біля Ратуші буде влаштовано своєрідний сценічний майданчик, який презентуватиме фестиваль. Обіцяють організатори й міні розважальну концертну програму.
\”Якщо закордоном проводять висококласного рівня схожі змагання, то в Україні фактично немає таких турнірів. Тому Кам’янець має всі шанси на те, щоб стати центром їх проведення. До того ж у нас є майстри міжнародного рівня” – зазначає ініціатор фестивалю Ігор Чесноковський.
Для глядачів, які завітають на турнір лучників, потрібно буде придбати лише вхідний квиток до Фортеці (20 гривень).

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення