У Кам'янці відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Валентина Алексійчука
В турнірі взяло участь 26 команд, близько 300 спортсменів з різних областей України та з Польщі, Молдови, Словаччини.У Кам'янці відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Валентина Алексійчука
12-13 грудня в спортивній залі військового ліцею відбувся XII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту, тренера – Валентина Алексійчука., повідомляють на сайті міської ради
В турнірі взяло участь 26 команд, близько 300 спортсменів з різних областей України та з Польщі, Молдови, Словаччини. На відкритті змагань до учасників з привітальним словом звернувся заступник міського голови Вадим Савчук. Протягом двох днів юнаки та дівчата змагались у своїх вагових категоріях, де за підсумками змагань були нагороджені грамотами, медалями, кубками та цінними подарунками.
На закритті змагань директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема від імені міського голови Михайла Сімашкевича висловила слова вдячності організаторам змагань за докладені зусилля та підтримку традицій, спонсорам – за надану допомогу, суддівській команді за об’єктивність та неупередженість, а тренерам за професійність у підготовці юних спортсменів, борцям за прагнення до перемоги та високі результати.
У Кам'янці відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Валентина Алексійчука
Особлива гордість за наших кам\’янчан. Вони були кращими: у своїх вагових категоріях перемогу здобули Олег Яковенко, ( в/к35 кг), Вадим Руденюк (в/к 46 кг), Марк Шатурський (в/к 54 кг), Микола Хращевський (в/к 58 кг), Данило Стасюк (в/к 85 кг).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього