У Кам’янці відкрито Центр міжнародного співробітництва
Участь в урочистостях взяли міський голова Михайло Сімашкевич, його заступник Вадим Савчук, координатор проекту зі словацької сторони Іванна Єдгарова та проректор з наукової роботи університету Іван Конет.У Кам’янці відкрито Центр міжнародного співробітництва
22 грудня на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відкрито Центр міжнародного співробітництва, який дасть можливість обміну студентами та викладачами, повідомляють на сайті міської ради.
Участь в урочистостях взяли міський голова Михайло Сімашкевич, його заступник Вадим Савчук, координатор проекту зі словацької сторони Іванна Єдгарова та проректор з наукової роботи університету Іван Конет.
\”Лише у жовтні було підписано тристоронній меморандум про співробітництво між культурно-інформаційним центром \”Словацький дім\”, Національним університетом імені Івана Огієнка та міською радою, а сьогодні вже маємо результат. Сподіваємося на подальшу тісну співпрацю в культурній та освітній галузях”, – зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.
Також на базі навчального закладу відкрито Першу молодіжну словацько-українську фотовиставку \”Cловаччина та Україна: студентський об\’єктив\”, яка приїхала до нашого міста з Києва і подорожуватиме містами України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього