Тепер з її ініціативи в «Кав’ярні на Зарванській» щосуботи о 16.00 год. відбуватимуться тематичні концерти-розповіді «Фридерик Шопен: Портрет на тлі епохи»
У Кам’янці відкриється "музичний салон"Циклом концертів-розповідей про найвидатнішого польського композитора та піаніста Фридерика Шопена відкриває свій \”музичний салон\” відома в Україні музикознавець, культуролог і піаністка Людмила Вольська.
У Кам’янці відкриється "музичний салон"

Жорж Санд і Шопен (художник – Ежен Делакруа)

Людмила Вікторівна – відома кам’янчанка, автор проекту «Україна в контексті європейської музичної культури». З її ім’ям пов’язана організація мистецького проекту «Вечір оперети на Лебединому озері», який нещодавно відбувся в Кам\’янці-Подільському.

Тепер з її ініціативи в «Кав’ярні на Зарванській» щосуботи о 16.00 год. відбуватимуться тематичні концерти-розповіді «Фридерик Шопен: Портрет на тлі епохи». Серед тем, що розкриватимуть ці музичні зустрічі, – «Народження генія» (4 жовтня), «Перші роки еміграції» (11 жовтня), «Ф. Шопен та Жорж Санд» (18 жовтня), «Останні роки життя» (1 листопада), «Ф. Шопен та Україна» (8 листопада).

Розповіді супроводжуватимуться концертними номерами з музичної спадщини композитора у виконанні самої Людмили Вольської.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього