У Кам’янці встановлять екран, на якому інформуватимуть про якість питної води
Невдовзі кам’янчани щодня зможуть отримувати інформацію про якість питної води, яку вони отримують. Таке інформування є однією з вимог профільного міністерства та Ради національної безпеки України. Про це повідомив генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук.У Кам’янці встановлять екран, на якому інформуватимуть про якість питної води
Невдовзі кам’янчани щодня зможуть отримувати інформацію про якість питної води, яку вони отримують. Таке інформування є однією з вимог профільного міністерства та Ради національної безпеки України. Про це повідомив генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук.
«Щоб цю інформацію зробити справді доступною для всіх мешканців, у центральній частині міста буде встановлено спеціальний екран, на якому будуть щоденно транслюватися фактичні показники питної води, що подається кам’янчанам, а також санітарні норми, затверджені законодавством. Тобто всі ті, кому цікава ця інформація, зможуть порівняти показники та пересвідчитися, що вода у Кам’янці відповідає всім критеріям якості», – каже Гордійчук.

Більшість кам’янчан отримує воду з Дністра. Щороку навесні вони страждають від паводків, які забруднюють річку, і, відповідно, воду, яку споживають містяни. Утім, фахівці як самого комунального підприємства «Міськтепловоденергія», яке постачає воду, так і міської санепідемстанції постійно запевняють, що служба контролю за якістю води у Кам’янці працює надійно. Стан води постійно відстежується і як тільки з’являються якісь відхилення, одразу ж вживаються необхідні заходи.

Але, мабуть, запевнень у якості питної води кам’янчанам замало. Тож, аби у те, що КП «Міськтепловоденергія» таки справді постачає якісну воду, вони ще й вирішили піти на додаткові витрати, і закупити спеціальний екран, з якого переконуватимуть споживачів у якості та безпечності своєї води.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього