У Кам'янці замість витрат на День місцевого самоврядування купили теплий одяг військовослужбовцям
Кошти на придбання комплектів теплого одягу військовослужбовцям, які за декілька днів їдуть в зону АТО перерахували працівники міської ради, які відмовилися цього року святкувати День місцевого самоврядуванняУ Кам'янці замість витрат на День місцевого самоврядування купили теплий одяг військовослужбовцям
Четвертого грудня міський голова Кам\’янця-Подільського Михайло Сімашкевич передав комплекти теплого одягу військовослужбовцям, які за декілька днів їдуть в зону антитерористичної операції. Кошти на придбання необхідних речей перерахували працівники міської ради, які відмовилися цього року святкувати День місцевого самоврядування, який в Україні відзначають 7 грудня – повідомляють на офіційному сайті Кам’янець-Подільської міської ради.
Подякував військовим за мужність та героїзм , а колективу за підтримку хлопців, які воюють на Сході, міський голова Михайло Сімашкевич: \”Зазвичай, у цей день ми радісно святкували, але цього року все по-іншому і я думаю, що теплий одяг, який ми придбали за профспілкові кошти, обов’язково зігріє наших військовослужбовців у холодні дні”.
Кращих представників самоврядування Кам’янця-Подільського міський голова нагородив грамотами виконавчого комітету. Від імені народного депутата Володимира Мельниченка привітав присутніх та вручив нагороди, його помічник Дмитро Васильянов.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього