У Кам'янці замість витрат на День місцевого самоврядування купили теплий одяг військовослужбовцям
Кошти на придбання комплектів теплого одягу військовослужбовцям, які за декілька днів їдуть в зону АТО перерахували працівники міської ради, які відмовилися цього року святкувати День місцевого самоврядуванняУ Кам'янці замість витрат на День місцевого самоврядування купили теплий одяг військовослужбовцям
Четвертого грудня міський голова Кам\’янця-Подільського Михайло Сімашкевич передав комплекти теплого одягу військовослужбовцям, які за декілька днів їдуть в зону антитерористичної операції. Кошти на придбання необхідних речей перерахували працівники міської ради, які відмовилися цього року святкувати День місцевого самоврядування, який в Україні відзначають 7 грудня – повідомляють на офіційному сайті Кам’янець-Подільської міської ради.
Подякував військовим за мужність та героїзм , а колективу за підтримку хлопців, які воюють на Сході, міський голова Михайло Сімашкевич: \”Зазвичай, у цей день ми радісно святкували, але цього року все по-іншому і я думаю, що теплий одяг, який ми придбали за профспілкові кошти, обов’язково зігріє наших військовослужбовців у холодні дні”.
Кращих представників самоврядування Кам’янця-Подільського міський голова нагородив грамотами виконавчого комітету. Від імені народного депутата Володимира Мельниченка привітав присутніх та вручив нагороди, його помічник Дмитро Васильянов.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Нетішині видали буклет про Івана Гладуняка

Працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею до дня народження