У Кам'янці затримали студента з марихуаною
Вартість вилученої наркотичної речовини за цінами «чорного ринку» становить близько 30 тисяч гривень.
У Кам'янці затримали студента з марихуаною
Вартість вилученої наркотичної речовини за цінами «чорного ринку» становить близько 30 тисяч гривень.

Працівники Другого територіального управління з обслуговування Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької областей Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції нещодавно отримали оперативну інформацію щодо можливої причетності одного із жителів Кам’янця- Подільського до вчинення кримінального правопорушення, пов’язаного з незаконним обігом наркотиків, повідомляє сектор комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.
Як повідомив очільник Другого територіального управління ДПН Національної поліції Володимир Білоус, в ході проведення оперативно-розшукових заходів працівниками поліції на території одного із навчально-виховних комплексів Кам’янця-Подільського затримали 18-річного студента місцевого університету, в якого вилучили пакет з речовиною рослинного походження в подрібненому стані, ззовні схожу на марихуану.
Загальна вага зілля склала понад 2 кілограми. За цінами «чорного ринку» його вартість складає понад 30 тисяч гривень. Усе вилучене направили на експертизу.
По даному факту відкрито кримінальне провадження. Триває досудове розслідування щодо встановлення всього ланцюга причетності підозрюваного до правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього