У Кам’янці завідуючу гуртожитком підозрюють в одержанні хабара
Прокуратурою міста Кам’янця-Подільського погоджено повідомлення про підозру завідуючій гуртожитком одного з місцевих навчальних закладів у вчиненні кримінального правопорушенняУ Кам’янці завідуючу гуртожитком підозрюють в одержанні хабара
Прокуратурою міста Кам’янця-Подільського погоджено повідомлення про підозру завідуючій гуртожитком одного з місцевих навчальних закладів у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди з використанням наданого їй службового становища), повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Встановлено, що до завідуючої гуртожитком звернулась громадянка із проханням допомогти поселитись в одній із окремих кімнат. Підозрювана пообіцяла посприяти їй у вирішенні цього питання за 200 доларів США неправомірної вигоди, на що громадянка змушена була погодитись.
Під час одержання цих коштів в одному з приміщень гуртожитку завідуючу викрито «на гарячому» працівниками управління протидії злочинності у сфері економіки УМВСУ в області.
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу у виді застави.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього