У Кам’янці змії піднімуться в небо
Фестиваль повітряних зміїв у Кам\’янці – Подільському проводять уперше, але з надією, що він стане традиційним.
У Кам’янці змії піднімуться в небо
16 та 17 квітня у місті відбудеться фестиваль повітряних зміїв. Цей фестиваль у Кам\’янці-Подільському проводять уперше, але з надією, що він стане традиційним.
У суботу, 16 квітня, о 10.00 годині відбудеться реєстрація учасників. Реєстраційний внесок становить 30 гривень. А вже о 13.00 стартуватимуть захоплюючі ігри та майстер-класи. Тоді, за годину, о 14.00 відбудеться урочисте відкриття фестивалю. За 15 хвилин інструктори проведуть лекцію із дотримання техніки безпеки. А о 14.30 розпочнеться найцікавіше – вільний запуск повітряних зміїв.
По завершенню короткого \”перекусу\”, о 16.00 розпочнуться категоріальні змагання із запуску повітряних зміїв, де о 17.30 визначатимуть найкращих у керуванні іграшковими міфічними істотами.
В неділю, 17 квітня, реєстрація учасників стартуватиме теж об 11 годині. І аж до 15.30 учасники фестивалю знову вільно запускатимуть в небо зміїв, братимуть участь у конкурсах та змаганнях, удосконалюватимуть свої навички завдяки майстер-класам, повідомляє 20 хвилин.
Завершення фестивалю передбачено на 15.30. За детальними довідками можна звернутися до організаторів, зателефонувавши за номером мобільного телефону : 097 74 77 384.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього