У Кам’янці з’явиться котеджне містечко
Для тих, хто мріє жити в місті у власному будинку, але не має необхідних ресурсів, є альтернатива.У Кам’янці з’явиться котеджне містечко
Для тих, хто мріє жити в місті у власному будинку, але не має необхідних ресурсів, є альтернатива. В першому кварталі 2016 року заплановано здати першу чергу котеджних будинків, які зводять на території біля заводу \”Електрон”, повідомляють на сайті міської ради.
Оглянув як ведуться будівельні роботи міський голова Михайло Сімашкевич.
\”Місто розвивається, отже потрібно збільшувати і житловий фонд. Сьогодні активно ведеться будівництво котеджних будинків, які є вигідні за ціною та досить комфортні. Це буде своєрідне містечко з розвинутою інфраструктурою – магазином, аптекою, перукарнею, гаражами, дитячим та спортивним майданчиками. Впевнений, що тут вдасться облаштувати новий гарний мікрорайон для наших жителів”, – прокоментував мер.
Також очільник Кам’янця обговорив з директором будівельної фірми можливість зведення котеджних будинків для учасників АТО в разі виділення задекларованих державою коштів на забезпечення житлом військових. Будівництво саме такого типу житла є економічно дешевшим, ніж, багатоповерхівки, а це вкрай важливо для вирішення даного питання учасникам антитерористичної операції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього