Батьки учнів, які навчаються в Кам’янець-Подільській СЗОШ №5 скаржаться, що керівництво школи змушує усіх купувати однакові щоденники, які стилізовані на честь Великої Вітчизняної війни як героїчного подвигу радянського народу

У Кам’янець-Подільському дітей змушують вчити історію Великої Вітчизняної війни

У Кам’янець-Подільському дітей змушують вчити історію Великої Вітчизняної війни

Батьки учнів, які навчаються в Кам’янець-Подільській СЗОШ №5 скаржаться, що керівництво школи змушує усіх купувати однакові щоденники, які стилізовані на честь Великої Вітчизняної війни як героїчного подвигу радянського народу.

Батьки обурюються, що їхніх дітей позбавляють права вибору, а натомість пропонують «вчити» визначні дати і нагороди захисників СРСР у ВВВ, якими заповнені чи не усі сторінки шкільного щоденника. І не можуть збагнути доцільності такої додаткової пам’ятки про трагічні події тих років для юних українців у цей непростий час інформаційної війни.

Натомість директор кам’янець-подільської СЗОШ №5 Юрій Бабчинський не бачить ніякої проблеми, що учні його школи забезпечуються саме такими щоденниками. «Батьки ще у 2005 році прийняли рішення, що щоденники у всіх учнів мають бути однакові. Тож щороку наша школа виготовляє «свої» шкільні щоденники, за які потім батьки сплачують кошти», – каже директор.

За словами Юрія Бабчинського, цей рік в Україні був оголошений роком Тараса Шевченка, з дня народження якого виповнилося 200 років. Тож минулого навчального року у них були щоденники на шевченківську тематику. Наступний рік в Україні буде оголошений роком Великої Вітчизняної війни, тож і щоденники вони виготовили відповідної тематики.

«Це ж не ми придумуємо, яким буде наступний рік, чому присвячений. Це встановлюється в області, в Києві. Я не бачу нічого поганого у тому, що діти будуть пізнавати історію Великої Вітчизняної війни зі сторінок подібного щоденника. Та й окрім радянської символіки та нагород, тут ще от є герб України на останній сторінці», – каже директор школи Юрій Бабчинський

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього