У Кам’янець-Подільському комунальників змусять провести ремонт
У будинку на вул. Князів Коріатовичів, 50 у Кам’янець-Подільському над під’їздом обвалюється дашок, а сходи – практично зруйновані. Комунальники обіцяли провести ремонт ще на початку осені, втім і досі не почали робіт.У Кам’янець-Подільському комунальників змусять провести ремонт
У будинку на вул. Князів Коріатовичів, 50 у Кам’янець-Подільському над під’їздом обвалюється дашок, а сходи – практично зруйновані. Комунальники обіцяли провести ремонт ще на початку осені, втім і досі не почали робіт.

«Ми зверталися до нашого ЖЕКу. Нам пообіцяли у серпні-вересні відремонтувати і дашок, і сходи. Натомість уже жовтень, але ніхто нічого не зробив», – розповів мешканець будинку Віктор активісту «Громадського руху «Народний контроль» Олегу Ковалю.

Відтак Олег Коваль разом із журналістами звернувся до міськвиконкому, щоб з’ясувати, чому ЖЕО «Житловик» не виконав обіцянку перед мешканцями.

Заступник Кам’янець-Подільського міського голови Сергій Бабій пообіцяв особисто втрутитися у ситуацію, звернутися до керівництва «Житловика» та проконтролювати, щоб комунальники провели необхідні роботи у будинку на вул. Князів Коріатовичів, 50.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,