На виконання державної цільової програми протидії торгівлі людьми та для підвищення рівня обізнаності населення у сфері протидії торгівлі людьми у Кам’янець-Подільському міському центрі зайнятості відбувся семінар з питань запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми. Захід проведено спільно з міським центром соціальних служб сім’ї дітей та молоді.На виконання державної цільової програми протидії торгівлі людьми та для підвищення рівня обізнаності населення у сфері протидії торгівлі людьми у Кам’янець-Подільському міському центрі зайнятості відбувся семінар з питань запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми. Захід проведено спільно з міським центром соціальних служб сім’ї дітей та молоді.

Метою проведення даного заходу було попередження зовнішньої неврегульованої трудової міграції шляхом спрямування потенційних мігрантів на працевлаштування в Україні через надання їм соціальних послуг з підбору роботи, професійного навчання, надання допомоги в організації самозайнятості, мотивування учасників семінару до активного пошуку роботи в нашій державі і т.д.

Під час семінару особливу увагу учасників було звернено на небезпеку, яку може нести трудова міграція. За допомогою вправ та рольових ігор, безробітні підвищили свою самооцінку та мотивацію щодо активного пошуку роботи у власній країні.

Учасники семінару отримали роздатковий матеріал та практичні поради й рекомендації щодо самозайнятості, навчилися як правильно зорієнтуватися на сучасному ринку праці, виявити труднощі у вирішенні проблем власної зайнятості та визначити шляхи їх подолання.

За матеріалами: Хмельницького обласного центру зайнятості

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього